Generální úklid ve sklepě s přívěsným vozíkem

Také patříte k lidem, co tu a tam něco odnesou do sklepa, aby to neměli na očích, ale nemají se k tomu ze sklepa nic vynášet? Omezený prostor sklepní kóje se pomalu, ale jistě začne plnit věcmi, až jednoho „krásného“ dne nepůjde zavřít jeho dveře. Přijde čas na generální úklid a totální reorganizaci úložného prostoru.

tažné zařízení

Máte dvě možnosti, jak to provést, buď oslovíte nějakou vyklízecí či stěhovací firmu, aby to udělala za vás, anebo se do toho pustíte sami. V zásadě to nic složitého není, chce to jen čas, dobrou náladu a vůli s tím pohnout, a samozřejmě vhodný dopravní prostředek. Zároveň si dobře uvědomíte, že pokud si s tím poradíte sami, můžete ušetřit několik tisíc korun, a za ně si pak koupit třeba nové boty a bundu.

přívěs za autem

V největší výhodě jsou lidé, kteří mají k dispozici vůz s tažným zařízením https://www.amsa.cz/Tazne-Zarizeni-3691. Tehdy pak stačí pouze pronajmout přívěsný vozík, např. z hobby marketu, a to na celý den, nebo jen na několik hodin. Pronájmy vozíků na hodinu se pohybují kolem stokoruny, což je pro takovéto akce doslova směšná částka. Velmi důležitá je zejména dobrá organizace celé akce a také spolehlivý pomocník, pokud budou ve sklepě předměty větší a těžší.

Jak nejlépe vyklízení sklepa zorganizovat – máte-li možnost vynášet nepotřebné věci mimo sklep někam ven, např. na zahradu, ideální je začít krátce po půlnoci a vyklízet přes noc. Jakmile bude v ranních hodinách vše vytříděné, a budete mít jasno, jaké předměty se vyhodí, a kam je odvezete (na jaký sběrný dvůr), jeden z vás odjede s vozem do hobby marketu, vyzvedne vozík, pronajme jej na dvě hodiny, a za tu dobu byste měli stihnout vše odvézt a vozík včas vrátit. Pokud musíte vynášet věci postupně, vyplatí se pronájem vozíku na celý den. Vhodnější je opět vyklízení v noci, protože vás nikdo při práci nebude rušit, venku je větší klid a práce vám zároveň půjde rychleji.

About the author /