Máte problém se zuby?

Zuby odráží náš zdravotní stav i vztah, jaký máme ke svému tělu. Proto by každý měl péči o své zuby věnovat dostatek času a peněz. Lidé zapomínají pečovat o své zuby, a výsledkem jsou zdravotní problémy, jako zubní kazy a například paradentóza. Potom se diví, odkud se tyto potíže vzaly. Vysvětlení je jednodušší než byste čekali. Vaše zuby jsou ve špatném stavu, protože se o ně nestaráte. Ruku na srdce – co používáte k péči o ně? Máte vhodný kartáček, pastu, používáte ústní vodu, mezizubní kartáčky a nitě a chodíte pravidelně na lékařské prohlídky a dentální hygienu? Naprostá většina lidí odpoví NE.

zubní ošetření

A to je kámen úrazu
Zuby je potřeba si čisté pravidelně vhodným kartáčkem a používat takovou pastu, která vám zuby šetrně vyčistí. Dále musíte zuby pravidelně čistit mezidobími kartáčky, ale nesmíte zapomínat i na zubní nit. Ta vyčistí mezizubní prostory tam, kde kartáček nedosáhne. Je potřeba se důkladnému čištění zubů věnovat opravdu naplno, protože jen tak se vyhnete zubním kazům. Součástí kvalitní zubní péče je pravidelná zubní hygiena, na kterou opět spoust lidí zapomíná. Proč na ni chodit?

ošetření u zubaře

  • Dentální hygienistka vám zuby bezbolestně ošetří
  • Sdělí vám, v jakém stavu jsou vaše zuby
  • Doporučí vám kartáčky a pastu přesně pro vaše potřeby
  • Doporučí vám další ošetření
  • naučí vás zuby správně čistit doma

Jedině na dentální hygieně se zbavíte pigmentových skvrn, které jsou způsobeny jídlem a pitím, a také se zbavíte plaku, což je původce zubních onemocnění. Mezi nejlepší zubní kliniky patří Clinic Plus, kde najdete i dentální hygienu. dentální hygiena Mělník Pražská je tady pro vás, a stále přijímá nové pacienty. Ošetření se bát nemusíte, a určitě budete rádi když uvidíte, že vaše zuby jsou zase krásné a bez problémů. Dnes je těžké najít kliniku, kde mají ještě volná místa. Clinic Plus zatím přijímá pacienty nejen k dentální hygieně, ale i k zubnímu ošetření.

About the author /