Jezděte bezpečně s kvalitním osvětlením


Jako řidič máte své nejlepší podmínky pro jízdu automobilem vychytané.
·        Možná nerad jezdíte v noci, protože špatně vidíte při míjení druhého automobilu v protisměru.
·        Nebo si vybíráte, když můžete, jízdu mimo dopravní špičku.
·        Na dovolenou, např. odjíždíte pravidelně ještě před rozedněním, abyste měl volnější silnici, ale také nesnášíte horko, které by Vás mohlo v pravé poledne přepadnout.
 
světelné body, zapršené sklo

Přesto je zřejmě každému řidiči nepříjemné, pokud nevidí za jízdy dobře na silnici a okolí. V některých výjimečných situacích nepomohou ani sebelepší autožárovky, i když za podmínek běžných, a to ve dne, nebo v noci, jsou vynikající https://www.lightpark.cz/autozarovky/.

K těm rozhodně nepříjemným vrtochům počasí, které ničí potěšení z jízdy, mohou být nejméně tři.

1.     Mlha. To je snad nejkrutější vrtoch počasí, který Vás na silnici může potkat. Vidíte na půl metru před sebe. A pokud cestu neznáte vůbec, tak to je úplná katastrofa.
2.     Deštivo a tma. Taková souhra projevů počasí je vážně šílená. Všechno se leskne, jako byste viděli dvojmo, ale přitom Vám všechno splývá.
3.     Vycházející slunce. Jedete-li do práce proti východu slunce, mění se Vaše jinak velké oči ve dvě přimhouřená očka. Jen škvírkou s krabatým obočím mžouráte, co se děje na silnici. Takové slunce je vážně ostré.

přední světlo auta

Ale takové podmínky k jízdě autem nemáte každý den. Mít kvalitní autožárovky v předních světlometech se vyplatí nejen za pochmurného počasí, ale i v době počasí ideálního.

Světlo totiž může být jednou z výborných podmínek pro bezpečnou jízdu, pokud máte ve světlometech kvalitu. Naopak může být nepřijatelnou podmínkou, pokud ušetříte pár korun, a při jízdě nevidíte dobře.
Nešetřete na osvědčených a kvalitních autožárovkách, které Vás bezpečně dovedou do cíle Vaší cesty!

4.5/5 - (2 votes)

About the author /