3 důvodů proč nosit šaty v zimě?


1.       Je to jednoduché
Stačí šaty vyndat ze skříně, natáhnout punčocháče, šaty obléknout a případně ozvláštnit vhodným doplňkem v podobě šperku, pásku či šátku. Pak už se jen zachumláte do kabátku, natáhnete teplé kozačky a můžete vyrazit do práce, na schůzku či večerní akci. Vždy budete vypadat žensky a elegantně.  Nemusíte trávit čas zbytečným přemítáním, zda by se ke kalhotám lépe hodil jednobarevný svetřík či tričko s potiskem či máte dát přednost sukni s halenkou.
černé šaty
2.       Je to pohodlné
Pokud zvolíte volnější střih, například v oversized provedení, můžete si být jistá, že se budete cítit příjemně a uvolněně. Nikde Vás nebude nic škrtit a dokonce si ani nebudete muset odepřít oběd z důvodu, že byste potom nedopla zip u kalhot či sukně. Skvělým tipem na zimu jsou vlněné šaty, které bývají také volnější, a navíc Vám v nich bude příjemné teplo. Zkuste si přes ně příležitostně obléknout vestičku, šaty tím získají úplně nový vzhled. 
3.       Je to ženské
Řada žen na běžné nošení šatů téměř rezignovala. Ještě před několika desítkami let bylo téměř nemyslitelné, aby žena chodila na veřejnosti v kalhotách. Dnes většina žen oblékne šaty pouze v případě nějaké významnější společenské události, jako je ples, svatba atd. A to je škoda, protože dobře padnoucí šaty dovedou divy. Zakryjí nedostatky a zvýrazní přednosti. Dokážou Vaší postavu prodloužit i zeštíhlit. Stačí se jen poradit například se zkušenou švadlenou, která ví, jaký typ šatů bude pro vaši postavu ideální. Budete se možná divit, kolik pozornosti v šatech vzbudíte, obzvlášť pokud je běžně nenosíte. Zkuste to jednou a sama uvidíte, jak Vaše sebevědomí poletí vzhůru!
žena na sněhu
A jaké šaty budou letos v zimě trendy?
Určitě jste již zaznamenala trend košilových šatů. Hodí se pro všechny typy postav, takže si určitě vyberete i vy. Příjemné teplo Vám bude v pleteninových šatech, které se dobře vrství a budou skvěle vypadat v kombinaci s kozačkami i kotníkovými botami. Zaměřit svou pozornost můžete na šaty s volánovými tříčtvrtečními rukávy či květinovým vzorem, který je stále na výsluní.

About the author /