Dobrodružství v každém věku

Nevyhýbejte se zábavě v podobě her, a to ani v době vaší dospělosti. Pestrá nabídka současných her vás přesvědčí o tom, že se jich můžete zúčastnit v každém věku. Přijďte si do Enigma Escape zahrát exit game a vyzkoušet si to, jak byste v roli detektiva obstáli. Čeká na vás dobrodružství, které bude plné bláznivých a zábavných okamžiků, na které budete s vaším týmem hráčů vzpomínat dlouhodobě jako na zážitek, který stál za to.

astrologický horoskop

Na výběr budete mít 2 typy her

V okamžiku, kdy si sestavíte tým hráčů, který se musí skládat z minimálního počtu 2 lidí, se budete moct rozhodnout pro jednu z únikových her, které jsou v nabídce. Nastoupit ovšem musíte maximálně v 5 lidech, kteří budou tvořit váš tým a rezervovat si termín předem, aby byla úniková místnost připravena pouze pro vás.

Při hře Samara budete mít za úkol odhalit jasnou příčinu toho, proč se kazeta šíří opět dál. Tato hra je do detailů propracovaná a motivovaná filmem Kruh, který byste si měli doma shlédnout ještě předtím, než se do ní pustíte. Dvojitý agent je hra ideální pro všechny detektivy. Ocitnete se v roli agenta, který bude muset zjistit, proč se jeho kolega ztratil a kdo za to může.

Obě hry vás potrápí z hlediska své náročnosti. Zapojit budete muset logické myšlení, důvtip, cit pro detail, ale rovněž se i vcítit do role, kdy budete pátrat po stopách a odhalovat schované kódy a hlavolamy v místnosti.
tmavá chodba

Zábava, která se neodmítá

Exit game vám dopřeje na krátký čas vypnout, odreagovat se a zabavit s vašimi nejbližšími v době, kdy to nejvíce potřebujete. Věnujte pozornost i vašemu psychickému zdraví a neváhejte si v životě kromě pracovního nasazení dopřát i okamžiky spojené se zábavou, adrenalinem a vzrušujícími zážitky, které si odnesete i ze hry, jakou je ta úniková.

Na hru máte sice časový limit, jakým je 90 minut, ale spolehněte se na to, že to bude nejlépe strávený čas ve společnosti vašich přátel nebo rodiny, na který nikdo z vás nezapomene.

About the author /