Jednou do roka

Jestli má každé dítě nějaký den v roce nejraději, je to den jejich narozenin. Den, kdy dostává hromadu dárků, všechno se točí kolem něj. Je to den, kdy si může pozvat své kamarády a kdy bude mít narozeninovou oslavu. Nic nerozzáří dětské oči víc, než když se ráno vzbudí a rodiče mu řeknou, že má narozeniny. Dítě dobře ví, že to bude dne plný sladkostí a dárků. Dětská oslava narozenin může probíhat jen v kruhu rodiny, ale s přibývajícím věkem dítěte přibývá i kamarádů a tak je většinou otázka času, kdy dítě přijde s otázkou, jestli si může na oslavu pozvat kamarády. A když k tomu dojde, je potřeba se o oslavu postarat. Uspořádat dětskou oslavu narozenin pro více dětí, to si nevystačíte jen s bohatým občerstvením, to musíte vymyslet i zábavu. A co může děti pobavit více, než kouzelník.

dětské oslavy

Kouzelník na dětské oslavě je samozřejmě především pro děti, předvede pár kouzel přímo před očima dětí a do některých je i zapojí. Možná předvede pár šikovných kousků i s nafukovacími balónky, ze kterých vytvoří zvířátka. Pokud budete dělat oslavu v kruhu rodiny a bude přítomných více dospělých, jistě se může kouzelník chvíli věnovat i jim a předvést i pár složitějších kouzel, kterými ohromí dospěláky. Záleží jen na tom, jak se s kouzelníkem předem domluvíte.

Když má dítě rok nebo dva, je oslava jeho narozenin spíše p=ro jeho rodiče, ale jakmile začne chodit do školky, bude chtít slavit své narozeniny nejen s rodiči a prarodiči, ale i se svými kamarády.

dětská oslava

Dětská oslava narozenin, to musí být jen o smíchu dětí, k tomu přispěje určitě narozeninový dort, hromada sladkostí a dárků a tak je to správně. Je to výjimečný den, na který se dítě těší dlouho dopředu a chce na něj i dlouho vzpomínat. Udělejte jim krásný den už od rána a nezapomeňte na hromadu balónků, narozeninových čepiček a konfet. Protože co by to bylo jinak za oslavu.

About the author /