Novinka Honor 8X bez limitů

Stejně jako spousta dalších výrobců chytrých telefonů, tak i Honor nyní přichází se žhavou novinkou, a to za skvělou cenu. Honor 8X si můžete snadno pořídit již za 6 999 Kč. Co všechno vám může nabídnout?
focení řeky

Nabídka technických vymožeností

Čeká na vás velký 6,5“ displej, který tvoří téměř 85 % přední strany. Zadní strana je celá tvořená sklem. Jedná se tak o velký a díky vzhledu bez rámečku také ideální prostředek pro sledování filmů nebo hraní her. Rozlišení displeje je 2340 x 1080 pixelů. Co se paměti týká, tak vnitřní paměť má 64 GB a operační paměť je o velikosti 4 GB.

Velkou otázkou je samozřejmě také kapacita baterie. U Honoru se dočkáte 3750 mAh. Baterie vám vydrží nabité i dva dny, což je dnes u většiny smartphonů spíš zbožným přáním a ne realitou. Honor 8X ovšem snadno i dva dny bez napájení vydrží. K vysokému výkonu vám pomůže osmijádrový procesor, proto se můžete těšit na rychlou a bezproblémovou funkčnost.
smartphone tablet klávesnice
Telefon samozřejmě můžete odemknout jak pomocí otisků prstů, tak i snímáním obličeje. Vaši přátelé a známí vám jistě budou závidět, ať se rozhodnete pro jakoukoli barevnou variantu. Vybírat můžete z oblíbené modré, klasické černé, anebo originální červené.

Fotografování na úrovni

Jistě chcete vědět, jak jsou na tom fotoaparáty. To je velice důležité dnes snad pro každého, protože se v dnešní době chytré telefony využívají často místo kompaktů. Objektivy má Honor 8X dva respektive tři, a to přední objektiv o 16 megapixelech. Na zadní straně se nachází hlavní 20 megapixelový objektiv a také doplňkový 2 megapixelový fotoaparát, díky kterému si můžete pohrát v hloubkou ostrosti snímků. Čelní objektiv pracuje s umělou inteligencí, aby vám pomohl s portrétovými snímky. Kromě toho získáte i čtyři úrovně studiového fotografování.

Cenová hladina Honoru 8X je báječná, když se podíváte na všechny aspekty, které vám nabízí. Na trhu si ho již samozřejmě můžete pořídit a užívat si všech jeho výhod a předností.

About the author /