Pomáhají přípravky jako Adipex skutečně s hubnutím?


Není žádným tajemstvím, že štíhlá postava je dnes v kurzu. A má to i své důvody – obezita zvyšuje rizika některých nemocí, jako je například cukrovka či onemocnění srdce. I z těchto důvodů by se zdálo samozřejmé, že se každý z nás bude pokoušet o ideální váhu. Bohužel, jak ukazují průzkumy, počet obézních lidí se u nás stále zvyšuje, místo aby se díky dostupnějším informacím snižoval.miskovitý hmoždíř na bylinky

Jednou z hlavních příčin je stále sedavější životní styl. Díky stále pokračující automatizaci stále méně lidí pracuje v zemědělském či výrobním sektoru, kde je práce fyzicky náročná. Místo toho většina z nás pracuje v kancelářích či jiných pracovních pozicích, které ač jsou po psychické stránce často velmi vyčerpávající, fyzicky vzato prakticky celý den sedíme.

To má samozřejmě negativní vliv nejen na naši hmotnost, nýbrž i na celé tělo. Například celodenním sezením stlačujeme páteř v oblasti kříže, http://www.svatyjan.cz/turistika/kulturni-pamatky/-kaple-povyseni-sv-krize/ kde může postupem času docházet k blokaci. Také nemáme jak pomáhat svalovému růstu, v extrémních případech tedy hrozí až jejich atrofie.

Ovšem jsou lidé, zejména ženy, které se s tím to nespokojí. Touží po štíhlé postavě, jako mají celebrity, které denně vidí v televizi. Jenže jak toho dosáhnout? Dietu moc držet nejde, když musíte vařit pro celou rodinu a v průběhu toho samozřejmě ochutnávat. A na nějaké cvičení rozhodně není nálada, když přijdeme z práce domů naprosto vyčerpaní, a o víkendu se snažíme dohnat veškeré domácí práce, které jsme zanedbali během týdne.

Není proto divu, že sahají po téměř „zázračných“ řešeních, jako jsou například tabletky Adipex. Ty nabízejí svým zákazníkům možnost snížení váhy, aniž by pro to bylo třeba nějak zvlášť měnit životní styl, a to bez vedlejších účinků. Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda?ilustrace dvou typů prášků

Ano, je to tak. Tyto přípravky, obvykle klasifikované jako „doplňky stravy“, ač se navenek tváří jako klasické léky, nemají prakticky žádný účinek. Je pravdou, že obvykle neublíží, ovšem je to proto, že se tam nenachází prakticky žádná účinná látka. A pokud ano, tak v tak malém množství, že ji tělo prakticky ani nezaregistruje, natož aby se nějak projevila.

Proto neutrácejte zbytečně za tyto léky a místo toho investujte své peníze do něčeho lepšího. Věřte, že nebudete litovat.

About the author /