Proteinová dieta vás rozhodně nezklame!

Už jste vyzkoušeli francouzskou proteinovou dietu i vy? V tom případě můžete jistě všem okolo potvrdit, že tento způsob hubnutí je jedním z mála, který skutečně funguje a zbaví vás nadbytečného tělesného tuku celkem pohodovou a příjemnou cestou, aniž byste trpěli hladem.
Ano, je to tak, proteinová, neboli ketogenní či keto dieta skutečně funguje! A nezapomeňte o tom říct všem lidem, kteří se doposud marně snaží zhubnout. Nyní mají skvělou šanci, jak to bez větších obtíží konečně úspěšně uskutečnit.

obrázek postavy natahující černé kalhoty

Dieta, kterou si zamilujete

Mnoho lidí se obává hubnutí proto, že si budou v průběhu diety muset odpírat jídlo, které mají rádi, budou trpět hladem a budou muset krotit nezvladatelné chutě na sladké. To se v průběhu dietního režimu opravdu často stává, nicméně pokud jde o keto dietu prodietix.cz, tak v tomto případě nic takového neplatí.

Keto dieta, je dieta, u které se do sytosti najíte!

Přesně tak to je, v průběhu této speciální proteinové diety nebudete mít nikdy hlad. V průběhu dne je pro vás připraveno hned několik porcí jídla, které vás opravdu zasytí, a to tak, že vás dokonce zbaví chutí na sladké. A nejlepší na tom je, že toto jídlo dostanete až domů plně připravené, takže nebudete muset nic chystat a složitě řešit speciální postupy jeho přípravy. Navíc, kvůli tomu, že se během proteinové diety konzumují pouze speciální jídla bohaté na bílkoviny, není snadné je svépomocí připravit.

jablko v písku a stočený modrý metr

Jo-jo efektu se už obávat nemusíte

Ani obávaný jo-jo efekt už vaši snahu jednou provždy dosáhnout pěkných křivek nezhatí. V průběhu ketogenní diety budete hubnout pouze podkožní tuk a nikoli svalovou hmotu, takže vaše svaly zůstanou v pohotovosti pro spalování kalorií, které jim posléze po přechodu na běžnou stravu dodáte. Můžete se tak těšit na krásnou postavu a nízkou tělesnou hmotnost bez obav, že je záhy ztratíte.

About the author /