Regenerační koupel na vaší zahradě

Určitě vám záleží na tom, aby vaše zahrada byla místem, kde si můžete dopřát odpočinek a relaxaci. Proto jste si také pořídili prostorný zahradní bazén. Plavání si užíváte, jak jen to jde, a i vaše děti tráví ve vodní náruči mnoho hodin. Mělo by vás zajímat, jak proměnit běžné koupání v něco víc. Vaše zahrada se snadno může proměnit v místo pro okrasnou a léčivou kúru. Stačí si zjistit, jak můžete běžnou chlorovanou vodu vyměnit za tu z moře.

Koupání ve slané vodě má blahodárné účinky a doporučuje se nejen pro řešení kožních problémů, ale také jako vyhledávaná kosmetická procedura. Vyhlazuje pleť a zabraňuje jejímu vysušování.

Rovněž se doporučuje pro malé děti a pro osoby s citlivější pletí. Koupání vám bude mnohem příjemnější a brzy poznáte změnu i v zrcadle.

hloubka vody

Sůl do bazénu si můžete pořídit i pro běžné koupání doma ve vaně. Největší účinek má ale při pravidelném používání. To si můžete dopřát během celého léta, stačí jen vyjít na zahradu. Už nebudete muset ujet stovky kilometrů, aby si vaše tělo mohlo užít uklidňující slanou koupel. Váš kousek moře bude jen pár kroků od vchodových dveří.

Při kožních potížích
Často máte obavu, že chlorovaná voda neprospívá citlivé pokožce vašich dětí. Opravdu může způsobit její vysušování a v případě citlivější pleti přispívá i ke vzniku ekzémů a nejrůznějších podráždění. Slaná koupel se doporučuje jako součást léčby pro kožní obtíže a vy se nemusíte obávat o pokožku vašich dětí ani v případě, kdy v bazénu tráví desítky hodin. Jejich pokožka bude stále vláčná a nebude třeba ani používat ochranné hydratační krémy.

žena na osušce

Jako ze salonu
Správná hydratace pokožky je prvním krokem pro její mladiství vzhled. Není nutné navštěvovat kosmetický salon a žádat pleťovou masku. Bude vám stačit jen častý pobyt v zahradním bazénu vybaveným salinizační jednotkou.

About the author /