Různé střechy.


Když, si necháte udělat ze své zahrady oázu krásného zeleného prostředí s bazénem usazeným v zemi a posezením, o kterém se mnoha lidem může nechat jen zdát, myslete i na možnost zastřešení bazénu. Na posezení u domu, které je kouzelné taky nenecháte pršet a můžete si sednout, kdy jen chcete, i když venku prší a honí se mraky. Od toho, se přece posezení dělá, aby vás ani bouřka neodradila. Když si pozvete kamarády a budete grilovat, taky hned akci nepřerušíte, když vám začne pršet, jen schováte gril, aby oheň neprskal a budete pokračovat v akci u zastřešeného posezení. Střechy mají svůj půvab a hlavně funkci.

typy zastřešení bazénu

Můžete je využít na posezení a soukromí od naléhavého letního sluníčka, nebo ho můžete dát přímo nad bazén. Proč taky ne? Bazény se tak schovají a mají zajištěno, že se do nich nic nedostane, hlavně ne věci z okolí, když se zvedne vítr. Může se jednat o čerstvě osekanou trávu, kterou jste sice shrabali, ale nikdy to neuděláte tak důkladně, aby na ní nezůstal ani jeden kousek posekané trávy, nejste přece kouzelník, ale jen člověk. Stejně tak se tam může dostat listí ze stromu, květy, nebo samotné plody. Nikdo, nechce bílý z topolů nebo květy z kaštanu, a že na takovém kaštanu jich je opravdu hodně.

typy zastřešení bazénu

Můžete vybírat z různých typů zastřešení bazénů, jedná se o provedení i styly. Když se na to podíváme z hlediska střechy, můžete mít nízké provedení, které bude kousek nad hladinou bazénu nebo pak vysoké zastřešení, pod kterém už se budete moci projít. Jedno bude elegantní a druhé vám bude dělat jedinečnou kopuli, kde se můžete schovat před deštěm, ale přitom se koupat. Dalším hlediskem je samotný styl. Někteří lidé mají rádi hrany a dávají přednost hranatému provedení, a jiní jsou na obloučky. Každé má něco zajímavého do sebe a stojí za to vidět obě dvě provedení a ujistit se, že i když jste většinou pro hrany, oblouky pro vás budou to pravé.

About the author /