Stahování videí


https://magazin.aktualne.cz/foto/najdete-10-rozdilu-unikatni-srovnani-ukazuje-jak-upravoval-f/r~c4b6eb127b7c11e7b564002590604f2e/ =“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

YouTube, kdo by tento videoportál neznal? Nejlépe, jsme-li po celém dni v práci unavení, a nebo, pokud chceme zabavit naše děti, je právě tato videoplatforma skvělou možností. Kromě hudby, nebo pohádek a filmů, jsou zde různí tvůrci, kteří nám svým obsahem poskytují jak zábavu, tak i odpočinek, či jistou formu sebevzdělávání. Například zde máme záznamy videoher z živých vysílání, vlogy z cestování, různá tzv. DIY videa, či podcasty, které mohou zahrnovat například rozhovory se slavnými osobnostmi. Velmi nepříjemnou, avšak poměrně častou situací však bývá náhlé odstranění našeho oblíbeného videa, což může být způsobeno hned několika příčinami.

stahování

Pokud však video neodstranil sám autor, bývá nejčastější příčinou odstranění videa porušení některého z pravidel serveru. Pak už jen doufáme, že námi chtěné video najdeme na některém ze serverů, které nabízejí stahování. V tomto případě je však nepravděpodobné, že na takový portál narazíme, a pokud ano, je zde vysoká pravděpodobnost, že bude námi chtěný soubor nekvalitní, nebo, v horším případě, může obsahovat viry. Právě z tohoto důvodu je zde YouTube video downloader, který nám může poskytnout stahování nejen videí, a také nejen z videoplatformy YouTube.

stahování lišta

Jelikož zde stahujete video přes odkaz, který najdete v horní liště nad videem, je samozřejmostí nejen zachování původní kvality, ve které bylo video zveřejněno, ale také bezpečnost stahovaného souboru. Kromě jiného, Vám tento portál poskytne stahování v rekordní rychlosti, zdarma, a navíc je výsledné video bez reklam. Samy si také zvolíte, v jakém formátu si přejete video stáhnout, a po stažení jej najdete mezi ostatními soubory ve vašem počítači, notebooku, tabletu, či v mobilním telefonu. Díky tomu si tak můžete Vaše oblíbená videa užít kdykoliv a kdekoliv, a to i přesto, že bude video odstraněno z původní platformy!

About the author /