BMW R nine T aneb jeho unikátnost a nekomplikovanost


Jen opravdu málokterý motocykl se může pyšnit takovým zájmem nejen ze strany veřejnosti, ale chválu sklízí i od odborníků. Proč? Čím uhranul a získal své příznivce a obdivovatele? V čem spočívá jeho jedinečnost?
 
Síla designu
 
Moderní motocykl zaujme svým působivým vzhledem. R nine T disponuje náležitě velkou nádrží, která je pečlivě propracovaná. Všeobecně lze konstatovat, že BMW R nine T vsadilo na pečlivost a propracovanost veškerých nejen komponentů, ale rovněž důraz je kladen i na detaily. Tím je tak tento motocyklový krasavec nepřehlédnutelný!
 motocykl BMW
Dominantnost černého laku vás uhrane svou krásou a zároveň umocňující kontrast kardanu a karteru v odstínech šedi. Pro světlejší barevný nádech byly určeny hlavy válců a uchycení třmenů přední brzdy. V tomto typu provedení je zbaven R nine T zbytečností, avšak díky kombinaci s užším a kratším sedlem v sobě ukrývá patřičnou drsnost minimalismu amerických krasavců z padesátých let minulého století.
 
Subtilní krasavec s výkonným motorem
 
I když pod kapotou se prohání „pouze“ sto deset koní, jede velmi dobře. Však většina práce je odvedena motorem. Nicméně svůj podíl na výkonu zajisté má i kratší zpřevodování. Přesto však v hlavní roli je motor, který je silný a nepotýká se s potenciálními propady. Díky vibrujícímu motoru máte pocit, že nebrázdíte vozovku, ale že přímo letíte na dokonalém motocyklu. Maximální spolehlivost a bezpečnost jízdy zajistí nejen brzdy.
 
V čem spočívá popularita a obdiv R nine T?
 
Motocykl značky BMW budí okázalou pozornost a sklízí uznání. Nejen okolí bude pohlížet na tento motocyklový skvost s úctou. Mnozí vám i přiznají, že i pro ně je sen vlastnit tohoto motocyklového gentlemana. Pozitivem bezpochyby je i nehlučnost, tudíž nerušíte široko daleko burácejícím zvukem a budící dítka v kočárcích.
 detail motoru
Pozitiva aneb kladné stránky motocyklu
 
Jeho přednost mezi ostatními je v minimální potřebě navštívení servisu. S tímto krasavcem prakticky nejsou problémy. Jeho posláním je, nezklamat vás a dopřát vám maximální požitek z jízdy a nejen s větrem v zádech. Nejenom okouzlující retro design z něj činí okázalého krasavce. Pochlubit se může i komfortní ergonomií. Možná ani sami výrobci nepředpokládali takový úspěch v rámci přijetí modelu R nine T. Tento typ motocyklu se tak stal na základě firmy BMW jádrem řady Heritage.

About the author /