Hypotéka určena nejen na bydlení

Co byste řekli na finanční produkt ve formě hypotéky, která není určena pouze na nákup či stavbu bydlení? Taková vysoká částka určena na cokoliv dokáže vyřešit mnohé a hlavně udělat radost. Mnohdy na uspokojení veškerých potřeb jen pár tisíců nestačí a spotřebitelské úvěry často veškeré financování nepokryjí.
Naštěstí jsou tady ještě hypotéky americké, které nejsou určeny jen na bydlení. Jedná se o bezúčelnou formu úvěru, u které nemusíte dokládat účel využití peněz ani peníze využít na financování bydlení.

kalkulace

Pokud však se žádostí neuspějete v bance, tak není důvod házet flintu do žita, protože na vás čeká ještě nebankovní americká hypotéka.
Díky této možnosti můžete získat potřebné peníze nejen na nakupování materiálních věcí či financování podnikání, dovolené a podobně, ale můžete také vyplatit dluhy, exekuce či pomocí konsolidace se zbavit nevýhodných úvěrů a půjček.

Vyřízení je možné formou online podání žádosti a podmínkou je ručení nemovitostí, která se zastaví ve prospěch dané společnosti po dobu splácení dluhu. Zástava nemovitosti bude následně zrušena po splacení dlužné částky.
Doba splatnosti se nechá nastavit až na 30 let a minimálně na 1 rok. Můžete využít také případnou možnost předčasného splacení bez sankcí.
Nebankovní společnosti často tolerují také záznamy v registrech dlužníků. Díky tomu tak můžou na úvěr dosáhnout i žadatelé, kteří měli problém se žádostí v bance.

pokladnička

Snadné a rychlé řešení, které vám pomůže získat maximální možnou částky většinou až 70% z tržní ceny nemovitosti, která slouží jako zástava. S takovou částkou je již možné uspokojit veškeré svoje potřeby a nemusíte si brát několik spotřebitelských či jiných úvěrů.
Váš finanční rozpočet zůstane nezatížený a vy tak budete moct dostát svých finančních závazků bez problémů a mít vyřešené financování všeho co jste potřebovali.

About the author /