Nebojte se umělého kamenného obkladu

Obklopte se materiály, které jsou nerozeznatelné od těch přírodních. Kvalitní umělý obkladový kámen bude Vaši domácnost zdobit stejně dobře, jako kámen přírodní. A navíc nebudete muset počítat s vlastnostmi přírodního materiálu. Takové vlastnosti by nám v interiérech mohli překážet.
tři pohovky
Umělý? Nikdy!
Mnozí z Vás se hned chytají za hlavu, že nic umělého Vám do bytu nesmí. Máte jistě na mysli umakart, plasty a podobné materiály. Kdyby Vám tedy někdo řekl, proč nepoužijete, třeba na kuchyňskou desku umělý obkladový kámen, určitě byste okamžitě kroutili hlavou na znamení významného nesouhlasu. Jenže kdyby ten někdo vynechal slůvko umělý, nikdy byste nepoznali, že jde o kámen, který byl vyroben nejmodernější technikou. Je tak podobný přírodním kamenům, že rázem budete mít ve své hlavě zmatek.
dvě lžíce na talíři
Tak, jak je to s tím kamenem?
Měli byste co dělat sami se sebou, abyste přehodnotili svou zásadu, že do bytu Vám nesmí nic umělého. A až zjistíte, že umělý obkladový kámen má skvělé vlastnosti, jako jsou např. to, že je odolný proti zničení mechanickému, nebo i chemickému, výtečně se udržuje v čistotě, to už zcela jistě svou zásadu zavrhnete. Těchto vlastností lze využít totiž na mnohých místech v domácnosti.
béžová dlažba
Kam tedy s ním?
Nadčasovým umělým obkladovým kamenem můžete experimentovat v koupelně, kde se hygienické normy musí dodržovat dvojnásobně. Biologické nečistoty musí být odstraněny dokonale. A takové normy umělý kámen umožňuje snadno splnit. Nebo jako podlahovou dlažbu do prostor Vašeho bytu. Stírat takový materiál bude hračkou. Nakonec Vy znáte svůj interiér nejlépe, takže uznáte-li za vhodné, že umělým obkladovým kamenem nahradíte parapety u oken, nebo si jím obložíte chodbu u hlavního vchodu, to už je jen na Vás. Rozhodně tímto rozhodnutím nadchnete hospodyňky, které se o čistotu společného bydlení starají.
A navíc Váš interiér dostane docela jiné rozměry po stránce moderního designu!

About the author /