Jak připravit domácí party, na kterou vaši přátelé nezapomenou!

Příprava večírku nebo oslavy nemusí být jen stresem a zmatkem, pokud je začnete plánovat dostatečně v předstihu. K dokonalé oslavě je totiž třeba víc, než jen jednohubky a víno – nebojte se být při přípravách kreativní a zkusit něco neobvyklého! Vše záleží na tom, jaký typ oslavy nebo hostiny pořádáte a jací na ní budou hosté.     
vepřová žebírka
 
·         Oslava pro děti
U dětských oslav se meze představivosti nekladou! Zvolte například tématiku oblíbené pohádky nebo oblíbeného místa vaší ratolesti, a nezapomínejte, že děti potřebují více než dokonalý design na oslavě – nakupte zásoby ubrousků, udělejte nebo nakupte občerstvení, které se dá jíst bez většího nepořádku, a připravte se na několik hodin hluku a ochraňování vašeho domácího vybavení. Hlavně nezapomeňte, že oslava pro děti by měla být taková, aby si ji právě děti dokázaly skutečně užít – nesnažte se proto o tu nejstylovější party s výzdobou a občerstvením, které ocení pouze rodiče, ale zaměřte se na to, co mají skutečně rády děti, i kdyby to byly ty nejobyčejnější věci.
 
·         Oslava narozenin
Slavíte-li vy nebo vaše drahá polovička narozeniny, vsaďte na moment překvapení! Pozvěte tajně všechny jejich přátele k vám do bytu, a nenápadně se zeptejte partnera, v kolik se bude vracet domů. Poté už jen sledujte jejich úžas a nadšení z nečekané oslavy. Nezapomeňte nakoupit dostatek občerstvení a nápojů, abyste se vyhnuli nočním výletům do obchodu. Pokud plánujete, že hosté přinesou oslavenci dárky, ujistěte se, že máte připravený alespoň jeden stůl, na který je mohou odkládat.
veselý rozhovor
 
·         Posezení s kamarády
Pokud chystáte u sebe doma klidné a pohodové posezení s přáteli, není třeba se stresovat – víte přece přesně, po čem touží! Ať už vaše kamarádky mají oblíbené víno, nebo vaši kamarádi oblíbený gin, ujistěte se, že si každý najde to své. Pokud mají někteří z vašich přátel dietní omezení nebo nepijí alkohol, zajistěte, že budete schopni poskytnout občerstvení i jim.
 
Tím hlavním na každém večírku nebo oslavě je ale jen jedno: zábava. Nestresujte se proto příliš, pokud všechno není dokonalé a přesně podle vašich představ, a hlavně se bavte. Konec konců, v té správné společnosti se dá i na to nejobyčejnější setkání vzpomínat měsíce jako na nejlepší akci roku!

About the author /