Kde si půjčit na podnikání?

Pokud nejste soukromými podnikateli, může vám být poměrně nebo i docela jedno, jak to tady chodí po finanční stránce. A pokud bychom vám položili otázku, kde mají brát soukromníci peníze, pokud jich nemají někdy tolik, kolik je třeba, určitě byste měli za to, že odpověď, že si mají vzít půjčku, stačí.

Jenže když pak podnikateli jste, to je jiná. To už pak každý přijde na to, že když si ve své firmě nevydělá tolik, kolik je tu zapotřebí, je třeba nejen o půjčce uvažovat, ale také ji získat. A krátce nato následuje i zjištění, že není získání takové půjčky žádná hračka.

hromádka mincí

Proč? To je jasné. Nikdo přece nenastrká peníze do firmy, které se drží už jenom z posledních sil, pokud se nedočká http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-30220/ nějaké pádné záruky, že se se svými penězi zase shledá. A taková záruka se v případě podnikatelů v potížích shání jenom těžko.

Ovšem kdo hledá, cestu si nakonec i v takovém případě najde. Ona totiž existuje i hypotéka bez dokládání příjmů https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/, a u té stačí zaručit se nemovitostí adekvátní hodnoty. Tady se netrvá ani na velkých příjmech, ani na skvělém daňovém přiznání, čistých registrech dlužníků a takových věcech, tady skutečně stačí jenom nemovitá záruka. A vzhledem k tomu, kolik podnikatelů a firem nějaké nemovitosti má, je to tedy často ten nejschůdnější způsob, jak i v těžké době sehnat peníze, kterými může podnikatel zaplatit za to, na co právě nemá a co se zaplatit musí.

čas jsou zloté

A proto jsou nebankovní hypotéky pro soukromý sektor tak důležité. Nebýt jich, je otázkou, kdo ze soukromé sféry by se dokázal udržet nad vodou a kdo ne. Ale díky podobné nebankovní pomoci je tu pro leckoho šance zvládnout i velké potíže. A dočkat se doby, kdy zase bude dobře. A třeba i přímo skvěle, tak, jak to podnikající lidé chtějí. A jak by to chtěli mít, kdyby to bylo možné.

About the author /