Máte doma spoustu knížek ale málo místa?

Jestliže máte doma spoustu knížek, vyřešte tento problém neobvyklým ale velmi praktickým způsobem. Jak? No přeci formou knihovny Double. Možná si teď říkáte, v čem je asi tak výjimečná. Kromě toho, že je prostorná, je také velká a má spoustu polic. Neříká se jí Double jen tak. Má dokonce jednu přední část pojízdnou. Za ní se ukrývají police, které můžete využít na uschování knih nebo všelijakých potřebných věcí. Jedná se sice o knihovnu, ale její využití je daleko širší.
otevřené knihy
Velice dobře se hodí do kanceláří, kde je potřeba ušetřit prostor a rádi byste si pořídili police na odkládání či úschovnu věcí. Nejen papíry či malé krabice, ale i šanony je možné uskladnit. Jedná se o skvělou volbu, která bude nejenže krásně vypadat, ale bude hlavně plnit svůj účel. Za první část je možné uschovávat věci, které se vám libí nejméně, nebo chcete, aby byly skryty před očima návštěvníků. Platí to nejen v kancelářích, ale i u vás doma.
psané rukou
Pokud patříte mezi vášnivé čtenáře a máte spoustu knih z minulosti, ale stále vám přibývají novější a novější a vy už prostě nemáte místo, pak je tato praktická knihovna právě pro vás. Každý si v ní najde své využití. Do zadní části je opravdu možné uschovat knihy, které třeba už nemají hezký obal nebo jsou staršího typu a vy nechcete, aby je někdo viděl. Je možné zde uschovat ale i jiné věci.
stohy knih
Ve všech ostatních případech se jedná pouze o přehledné uložení do polic. S přední částí ale můžete neustále posouvat. Pojezd vydrží opravdu dlouho, jelikož je velice kvalitní.
Má spoustu výhod, mezi které bychom mohli zařadit praktické využití, možnost uskladnit vše potřebné, luxusní cena, kvalitní materiál, využití každého místa, dostatečná velikost, možnost lehkého sladění s nábytkem apod.
Pořiďte si tuto knihovnu i vy. Uvidíte, že nebudete litovat. Právě naopak. Rozhodně tedy neváhejte.

About the author /