Na posteli z masivního dřeva je sladký spánek zaručen

Hledáte postel, na které se vám bude dobře spát? Zvolte si tu, která je vyrobena z masivního dřeva. Jedině u ní máte totiž jistotu, že bude nejen dobře vypadat, ale také vám bude dobře sloužit. Ať už jde o její odolnost a dobrou stabilitu, tak pokud jde o naprostou zdravotní nezávadnost. Nábytek z masivního dřeva je totiž velice kvalitní. A nadto si můžete vybírat z celé řady barevného provedení anebo přírodního vzhledu.
pohled na strom
Zatímco někteří lidé volí nábytek z masivu do své domácnosti především proto, že se jim líbí barva a struktura skutečného dřeva, jiní sáhnou raději po provedení v sytém barevném laku, který původní přírodní vzhled skryje. Nicméně ať už je barevnost tohoto nábytku jakákoli, tak na jeho kvalitě to nic nemění.
Takže i když si například do své ložnice pořídíte dřevěnou masivní postel 120×200 cm bílou, tak si můžete užívat všechny úžasné výhody masivního dřeva. A těch není málo.
Na takové posteli se můžete vrtět, skákat anebo na ní klidně můžete ležet ve dvou i více lidech a nijak to nebude znát. Postel z masivu je totiž pevná a odolná, takže nebude vrzat, skřípat a nebudou se jí podlamovat nohy, když na ni pořádně skočíte.
jehličnatý les
A vadit nemusí dokonce ani to, když ji náhodou poškodíte. Masivní dřevo je vždy možné snadno opravit. A ať už je budete brousit, řezat anebo některé díly vyměníte, tak po jejich přelakování tento zásah nikdo nepozná. Takový nábytek vám proto může bez potíží sloužit po mnoho dlouhých let, klidně po celý život.
Jisté je i to, že se vám neokouká, tedy alespoň pokud jde o jeho přírodní provedení. Přírodní dřevo, ošetřené pouze bezbarvým lakem anebo olejem, postupně zlátne – mění svou barvu a letokruhy jsou čím dál, tím více patrné. Stárne tedy do krásy, a čím bude váš nábytek starší, tím bude hezčí na pohled.
Nadto bude i zdravý, bez obsahu rizikových škodlivin, a v jeho přítomnosti budete dýchat jen čistý, dřevem provoněný vzduch.

2.7/5 - (3 votes)

About the author /