Moderní doba s moderními prvky aneb bydlení ještě lepší než doposud

Existuje mnoho doplňků, které si v dnešní moderní době můžeme pořídit, a týkají se také našeho domova. I předokenní rolety se zdokonalily natolik, že jsou elegantní, nijak nenarušují celkový vzhled domu a přitom jsou vynikající z pohledu propustnosti světla, protože zajišťují úplnou tmu v místnosti, což je pro náš organismus, například v období kdy spíme, velice důležité. Také je to lepší z pohledu sluníčka, protože stínění je opravdu 100% a zajistí dokonalou tmu v místnosti, když nechcete být osvětlení.

okenní rám

Prakticky pomáhají i z pohledu bezpečnosti, protože jsou částečným bezpečnostním prvkem a chrání okna před vniknutím zlodějů. Další velkou výhodou je fakt, že také zabraňují nežádoucím vlivům, aby poničili okenní rámy nebo samotná okna. Chrání rámy před slunečním zářením, aby nezměnily barvu ale také před všelijakým poničením i z hlediska nepříznivého počasí.

§ Existují typy, které se montují tam, kde nebylo počítáno dopředu s roletami. Tento typ se nazývá: rolety pro dodatečnou montáž. Tento typ se skvěle hodí do prostor, kde předtím nebyl kastlík nainstalovaný již do omítky pod okno.

bílý bungalov

Pro každý dům

Předokenní roleta má mnoho výhod, pro které si ji zamilujete hned po pár dnech. Hodí se navíc na každý dům i objekt. Existuje v několika provedeních, takže si můžete dokonce vybírat i typ kastlíku, do kterého se zasouvá. Ten je vždy umístěn nad oknem tedy ve vrchní části.

§ Doladí vzhled Vašeho domova a navíc bude užitečným prvkem.
§ Při montáži nejsou nutné žádné stavební úpravy. Nemusíte ani vyměňovat okna nebo dveře. Celý systém se uzpůsobí tomu, co již doma máte. Můžete si proto ponechat jakékoliv dispozice Vašeho domova, nemusíte nic měnit. Celý dům však esteticky doplní a navíc jsou užitečné a praktické.
§ Možnosti ovládání jsou různorodé. Existuje provedení na elektropohon, ruční pohon buďto popruh nebo šňůra, ruční pohon klikový navíječ, nebo ruční pohon formou pružiny.

About the author /