Několik rad, jak vylepšit vaši kuchyň

·         Málo místa, málo prostoru
Pokud patříte mezi ty, kteří mají malou kuchyňskou linku a potýkají se s nedostatkem prostoru, nejspíš bude lepší, když si pořídíte police na zeď, nebo koupíte i horní část linky, která se připevní na zeď nad samotnou linkou. Pokud i tak máte malý prostor, nabijte si háčky na zeď v kuchyni a pověste na ně pánve, vařečky nebo nože. Navíc budete mít hned tyto věci po ruce.
stará kuchyň
·         Nedostatek financí
Nemusíte mít hned všechno doma nové nebo z designérské edice. Nejlepší bude, pokud se půjdete porozhlédnout po bleším trhu, výprodeji nebo bazaru. I tam můžete najít skvostné kousky, které vám bude kde kdo závidět. Říká se, že vaše kuchyň tak dostane osobnost.
dřez u okna
·         Potřebujete navíc úložný prostor, ale nemáte peníze?
Pomozte si sami. Co takhle z několika prkýnek stlouct jenom malou poličku? Nebo si ji můžete koupit, vyjde vás to mnohem levněji než kuchyňská linka. Popřemýšlejte například nad knihovnou. Je otevřená a nádobí udrží stejně dobře jako knihy.

·         Nudí vás kuchyň? Dejte jí jiný háv!
Nejjednodušší proměnou kuchyně je její vymalování. Pokud se rozhodnete znovu malovat, bude nejlepší se porozhlédnout po veselých a kreativních barvách, jako jsou růžová, žlutá nebo červená. Teplé barvy dodají vaší kuchyni šťávu.

·         Organizace je důležitá
Pořiďte si nové kořenky, vyskládejte na polici knihy receptů, zasaďte si do květináče několik bylinek a dejte na okno, nebo si jenom přerovnejte nádobí v policích a ve skříňkách. Hned se vám bude vařit lépe.
luxusní kuchyň
·         Patříte mezi milovníky kávy?
Vyčleňte si na kuchyňské lince prostor jenom na místo, kde budete mít všechno, co ke kávě potřebujete. Od kávovaru přes oblíbené hrnečky až po sirupy do káv s různými příchutěmi. Hned si budete připadat jako profesionální barmani. A když už jste u toho, pořiďte si dvě barové židličky, i kdybyste je měli mít jenom u parapetu.

About the author /