Profesionální management lidských zdrojů a poradenství

Jsme společnost Kit (Komplexní informační technologie) a od roku 1994 pomáháme vám v oblasti informačních technologií. Zastupujeme přední rakouskou softwarovou firmu BMD a její skvělý produkt BMD Business Software. Naším cílem je propojit všechny menší a větší společnosti na mezinárodní a technologické úrovni v jakékoliv oblasti ekonomického podnikového systému.

Poskytneme vám odbornou pomoc, a to v nejrůznějších oborech. Pokud budete chtít, tak vám připravíme profesionální analýzu vašich možností a společně se pokusíme najít tu správnou cestu pro dosažení vašich vysněných cílů. Následně zařídíme školení pro vaše pracovníky, aby byli schopni správně zacházet se softwarem, vyhodnocovat rozsáhlé záležitosti a vytvářet ty nejlepší reporty. Během postupného vývoje vaší firmy vám nabízíme naše poradenství v oblasti účetnictví, daní, legislativy, a nejenom. Chceme také zdůraznit, že pravidelné údržby a aktualizace softwarových systémů probíhají většinou pomocí programu TeamViewer.

Profesionální poradenství

Mezi další služby, které poskytujeme, patří náš jedinečný management lidských zdrojů Kit, kterého cílem je odborné řízení pracovníků takovým způsobem, aby jejich výkon byl co největší a neustále se zlepšoval. My právě z tohoto důvodu vám nabízíme operační systém lidské zdroje, protože zastáváme názor, že je nesmírně důležité vědět, co se děje kolem vás v personálním oddělení a mít všechno pod kontrolou. V naší elektronické evidenci uvidíte pro vás všechny naprosto nezbytné informace např. volné pozice nebo možnosti vzdělávání. Díky našemu modernímu systému administrativní náklady zredukujete na úplné minimum.

Management lidských zdrojů

Pokud máte zájem o jakoukoliv z mnoha našich služeb, tak se podívejte na naši webovou stránku, vyplňte kontaktní formulář a my se vám neprodleně ozveme. Můžete samozřejmě nám také zavolat nebo napište e-mail.

About the author /