Tisknu levně

Platí toto heslo i o Vás? Že jste o tom nikdy nepřemýšleli, že bylo zbytečné věnovat tisku jako takovému tolik času? Možná ano, možná ne. Kdo se touto činností zabývá dnes a denně, potřebuje jí ke své práci, ke svým prezentacím, k obsluze klientů a zákazníků, nechť zpozorní. Nejde pouze o cenu, ale jde také o kvalitu pořizovaného, či kopírovaného dokumentu. http://www.ceskatelevize.cz/tv-program/hledani/%3Ffiltr%255Bnadtitul%255D%3DPerly%2520%25E8esk%25E9ho%2520dokumentu Samozřejmě namítnete, že záleží na možnostech tiskového zařízení, ale přátelé ruku na srdce, není to tak trochu alibismus? Což takhle začít přemýšlet i o barvách, tonerech, cartridgích? Což takhle vyzkoušet bezkonkurenční barvy do tiskárny canon? Otázka zní, kde je máte nakupovat, aby byla zajištěna potřebná kvalita? Jednoduchá odpověď, jedině u nás!
barevný tisk

Kdo jsme my?

Zajímá Vás, kdo umí v oblasti tisku nabídnout úplné maximum? Zajímá Vás, kdo dodá zákazníkovi to nejlepší na trhu za rozumnou cenu? Podívejte se na naše stránky a udělejte si sami jasno! Dodáme až na místo zboží, které každého přesvědčí na první dobrou. Přesvědčí ho, že tady to má opravdu cenu! Nabízíme, jak originální, tak kompatibilní komponenty, nabízíme značnou úsporu ve spotřebním materiálu. A sami jistě víte, že přepočteno na rok, se jedná o značnou částku.
barvy pro každou tiskárnu
Než zase příště objednáte od stejného dodavatele jako doposud, v klidu přemýšlejte. Co Vám nabízí, kde vidíte výhody, úspory, jistoty? Spojte se s námi, seznamte se s naším sortimentem, nechte si předložit nabídku, která se nikde jinde nemusí a s největší pravděpodobností ani nebude opakovat. Každý rozumný člověk zodpovídající za výdaje, jak osobní, tak firemní, hledá způsoby a možnosti, jak platit co nejméně a pořizovat co nejlevněji. Když i tak máte záruku vysoké kvality, není co řešit! Jsme připraveni splnit zákazníkovi požadavky v jakémkoli rozsahu a měřítku. Rozhodně nebudete první, ani poslední komu pomůžeme a poradíme.

About the author /