Která půjčka je ta pravá?

Také už se vám stalo, že jste natolik nevycházeli s penězi, že jste si museli jít nějaké vypůjčit? A také jste s tímto úmyslem museli jít do nějaké finanční instituce, protože mezi vašimi blízkými nebyl nikdo, kdo by vám poskytl náležitou pomoc?
Pokud ano, pak už nejspíše víte, že získat půjčku nemusí být nikterak snadné. A to zejména pokud má takový žadatel skutečně velké potíže a současně i nejeden nedostatek, jako jsou dejme tomu příliš nízké příjmy, záznam v registrech dlužníků, exekuce a podobně. Když se někdo oplývající těmito negativy obrátí na banku, vesměs odejde s nepořízenou. A sice proto, že banky mají přísná pravidla, jimž musí žadatelé u půjček vyhovět, a pokud někdo byť i jenom nepatrně nesplňuje vše požadované, má smůlu.
eura v obálce
A pokud někdo takový přesto po půjčce prahne nebo bez ní dokonce ani nemůže vyžít? Pak už má vlastně často jen jednu jedinou možnost, jak si počínat. A sice vsadit na pomoc od nebankovního sektoru. Protože taková nebankovní hypotéka bez registruje nejednou tím jediným, co opravdu problematickému žadateli zbývá. Byť je samozřejmé, že si o tuto může zažádat klidně i ten, kdo by byl coby ideální žadatel vítán s otevřenou náručí všude.
V případě této hypotéky totiž na rozdíl od bankovních půjček nevadí
– nízké příjmy
– další dluhy
– exekuce
– záznamy v registrech dlužníků
– a podobně.
eura v kapse
Tady je důležité, aby takový žadatel mohl dát do zástavy za onu půjčku vlastní nemovitost a aby prokázal schopnost splácet alespoň ty nejnižší možné splátky, jaké se v jeho případě dají domluvit. Vyhoví-li člověk v tomto, není jediný důvod pro to, aby se mu potřebných financí nedostalo.
Žádost se tu vyřizuje on-line, snímky oné nemovitosti se posílají k posouzení e-mailem, vyřizování je rychlé a bez zbytečného papírování, a půjčka až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny oné nemovitosti je poskytnuta rychle. Nic se neplatí předem, úroky jsou příznivé, doba splácení může být i hodně dlouhá a splátky nízké, smlouva neobsahuje žádné záludnosti,…
A řekněte upřímně! Může si někdo přát více?

About the author /